BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9952102
*
nr 995 2102
Takarmatur
diameter: 50 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:14:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 10:57:42
1
150 kr
15/11 18:40:03
2
450 kr
15/11 19:36:59
3
1.000 kr
15/11 23:50:45
2
800 kr
15/11 23:50:45
3
900 kr (Budbetjänt)
16/11 18:36:55
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32
-
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47
*
Takarmatur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2102
Takarmatur
diameter: 50 ca
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 10:57:42 | 1 | 150 kr |
15/11 18:40:03 | 2 | 450 kr |
15/11 19:36:59 | 3 | 1.000 kr |
15/11 23:50:45 | 2 | 800 kr |
15/11 23:50:45 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:36:55 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32 -
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47